O mně

Jmenuji se Lucie Ladmanová. Narodila jsem se v Hořovicích. V Plzni žiji od roku 2005, kdy jsem se provdala za mého muže, se kterým máme dvě úžasné děti. Pokud se mě zeptáte, co miluji odpovím vám naprosto jednoznačně. 

Miluji život :-)   

Čemu se věnuji...

Věnuji se tomu, co mě baví a o čem jsem přesvědčena, že funguje a má smysl. Někdy po střední škole a s nástupem do mého prvního zaměstnání mě začaly napadat otázky typu... Proč mám takovou trému? Proč se pořád cítím tak blbě? Proč mám zase depku? Proč si myslím, že mě nikdo nemá rád? Proč mám ten šílený ekzém? další a další... Začala jsem pátrat nejen po tom, proč to tak je, ale jestli se s tím dá vůbec něco dělat. Moje cesty mě zavedly ke Kineziologiii One Brain a rodinným konstelacím. Byla jsem těmito alternativními metodami naprosto uchvácena. Nejen, že jsem si díky nim vyřešila spoustu problémů, ale nastoupila jsem na cestu seberozvoje, která pořád trvá a ač je někdy plná zatáček a výmolů, jdu po ní hrdě dál.  

Moje profesní cesta...

V Kineziologii One Brain se vzdělávám od roku 2007, kdy jsem absolvovala své první kurzy. 

Zároveň jsem podstoupila roční intenzivní výcvik rodinných a systemických konstelací podle Berta Hellingera u lektorky Zdeňky Tuškové v Praze. Tato prožitková metoda je velmi silná a pracuje - na rozdíl od kineziologie, kde se pracuje pouze na klientovi samotném - s jakýmkoliv systémem, především rodinným, dále pak duševním, firemním a mnoha dalšími.

V létě 2016 jsem se seznámila se Zdeňkou Šulcovou, arteterapeutkou a zakladatelkou projektu Snadné učení. Je to kurz, který mimo jiné čerpá také z Kineziologie One Brain. Proto je pro mě velká čest, patřit mezi první lektory tohoto kurzu. 

Absolvovala jsem výcvik v Bachově květové terapii.

Dále jsem absolventkou intenzivního výcviku Voice Dialogue, konstelace traumatu a neuroterapie EMI u Hany Laichmanové. Tato metoda je určena pro hlubokou individuální práci s klienty.

Jsem odborný poradce švýcarské firmy Just a Nahrin.

Jak konstelační semináře, tak individuální sezení vždy vedu tak, aby klienta posílily. Aby ze semináře či sezení odcházel bohatší o odpověďi, které mu otevřou cestu ke spokojenému a naplněnému životu. Klient najde svůj zdroj síly, setká se se svou duší, bezpečně nahlédne do svého nitra a uvědomí si spojitosti, které jsou pro něj důležité.


Vaše
Lucie Ladmanová